czwartek, 8 kwietnia 2021

3 kroki do bycia bardziej atrakcyjnym w oczach kobiet

 Zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że za niektórymi mężczyznami układa się wianuszek kobiet a za innymi co najwyżej wspierająca babcia. Przystojni mężczyźni cieszą się w życiu nie tylko większym powodzeniem u płci pięknej, ale także swoją pewnością siebie zyskują wyższe pozycje społeczne, zajmują lepiej płatne stanowiska pracy i mają udane życie towarzyskie. Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie, dziś zdradzę Ci trzy proste kroki do tego, by ten stan odmienić.
W zdrowym ciele zdrowy duch


Natura działa bardzo intuicyjnie i instynktownie wybieramy to co wydaje nam się ładne, estetyczne i ... zdrowe. Wysportowana sylwetka, zarysowane mięśnie, błysk w oku - to oznaki dobrze działającego męskiego ciała a tym samym męskich hormonów. Kobiety wręcz w oczach mają czujniki płodności tym będą kierować się przy wyborze partnera a tym samym przyszłego ojca swoich dzieci.

Zadbana fryzura i zarost


Wbrew temu co się mówi, wygląd jest ważny mimo że nie wszyscy się do tego przyznają. Na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia masz zaledwie kilka sekund, zanim jeszcze zdążysz otworzyć usta. Wykorzystaj ten czas! Nic tak nie pociąga jak schludny wygląd, idealnie wystrzyżony zarost, odpowiednio dobrana do kształtu twarzy i dodająca charakteru fryzura, zrobią z Ciebie króla damskich serc. Zadbaj o dobrego barbera, który posłuży Ci dobrą, męską radą.Detale- klucz do sukcesu


Męska garderoba, umówmy się, nie jest tak barwna jak damska. Elegancja i szyk w modzie męskiej ukryte są w dodatkach. I tu można już nieco poszaleć. Stylowe zegarki, ciekawe okulary, skórzane paski i portfele. Z tego miejsca odsyłam Cię do Novotime, polskiej marki, gdzie zaskoczy Cię wachlarz możliwości wyboru zegarków najbardziej znanych i luksusowych marek, ale nie tylko ! W ofercie znajdują się również inne męskie dodatki, które przykują wzrok kobiet. Sklep działa zarówno stacjonarnie jak i internetowo.Trzy proste kroki do dużych zmian. 

Co byście dodali do tej listy ?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...