poniedziałek, 24 lutego 2020

Prezent na Dzień Kobiet 2020

Pozycja społeczna kobiet zmieniła się w ostatnim czasie diametralnie. Jesteśmy silne, niezależne i ... wymagające. I choć zawsze fajnie jest dostać czekoladki czy kwiaty to jednak, aby zyskać szczery uśmiech u kobiety panowie muszą wysilić się nieco bardziej. Zdradzę Wam dziś trzy oryginalne pomysły na prezent na Dzień Kobiet, który jak co roku przypada 8 marca.Zabierz ją w ciekawe miejsce 

Najlepsze prezenty to te, które będziemy wspominać jeszcze przez lata. Każda z nas marzy o egzotycznej podróży, ale nie ukrywam, że to przede wszystkim bardzo kosztowne i zwyczajnie ciężkie do obskoczenia w jeden dzień. Ale cudze chwalicie, swojego nie znacie ! Zabierz ją na wycieczkę po swoim mieście. Dowiedz się, czy wywodzą się z niego znane osobistości, sięgnij do historii! 
Ja mam to szczęście, że Wrocław obfituje na każdym rogu w piękne historie. Poszukaj ciekawego miejsca, przygotuj się i pobaw w przewodnika. Ciekawe świata kobiety będą wręcz zauroczone. Oczywiście w tej opcji nie wykluczamy też czekoladek i kwiatów ;)


Grupon do usług 


Istnieje mnóstwo stron, które pomagają w odnalezieniu idealnego prezentu dla Niej i dla Niego tak, by nie przesiadywać kolejnego wieczoru przed Netflixem. Np. na platformie Groupon czy wyjatkowyprezent.pl znajdziecie całą gamę prezentów w bardzo kobiecym stylu jak np. SPA, wizyta u fryzjera, kosmetyczki, w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla odważniejszych są też inne rozrywki jak np. kolacja  w ciemności, nauka strzelania, kurs garncarstwa i wiele innych rzeczy, których, gwarantuję nie nauczyliście się w szkole. My w walentynki skorzystaliśmy ze zwiedzania Browaru Stu Mostów do czego Was serdecznie zachęcam. Całe zwiedzanie było zakończone degustacją zarówno przekąsek jak i piwa, co dla nas obydwojga było świetną rozrywką i naprawdę miło spędzonym czasem wśród przyjaciół.


Biżuteria to zawsze dobry pomysł


Każda z nas chce czuć się piękna i choć do biżuterii ciężko było mnie przekonać to jednak teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia a pierścionek zaręczynowy dumnie noszę na palcu. Jeśli nie w głowie Ci jeszcze zaręczyny pomyśl o czymś mniej zobowiązującym. Najważniejsze jest to żeby biżuteria była spersonalizowana. Musisz wiedzieć co ona lubi  i w czym czuje się dobrze. Podpowiem Ci, że większość kobiet woli drobną biżuterię i tu świetnie sprawdzą się złote zawieszki celebrytki.  Może to byś kształt serca wyrażający uczucie, może to być równie dobrze krzyż jako symbol wiary ... Ogromnym plusem tego typu prezentów jest to, że będzie je miała zawsze przy sobie .. a koleżanki pytają ... oj, pytają ;)
Ja o swój prezent się nie martwię, bo mój Narzeczony to skarbnica kreatywności, ale jeśli Twój partner mógłby mieć z tym problem... śmiało podeślij mu link. ;)1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...