wtorek, 21 marca 2017

4 lata bloga, aktualizacja włosowa

Moi Kochani! W tym miesiącu mija dokładnie 4 lata odkąd z Wami jestem. Wszystko zaczęło się niewinnie. Blog miał być jedynie miejscem, w którym bedę rejestrowała postępy w pielęgnacji włosów a stał się moją przygodą i pasją. Jestem bogatsza o wiedzę, nowe doświadczenia, wspaniałe znajomości, które trwają do dziś, nie tylko w internetowej formie, ale także realnie. Czasu spędzonego z dziewczynami na naszej blogerskiej kawie, nie oddałabym za nic :). Trychologia stała się moją pasją i jest pięknym dopełnieniem dietetyki, z której udało mi się uzyskać już tytuł licencjata. Przez te lata pisało do mnie wiele z Was. Niektóre z chęcią polepszenia kondycji swoich włosów, inne z poważnymi chorobami zarówno układu pokarmowego jak i chorób skóry. Uczę się dla Was i staram się to robić najlepiej jak potrafię i wkładam w to serce a Wasze zdjęcia z postępami wywołują za każdym razem ogromny uśmiech na mojej twarzy. Po to to robię. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła pomagać Wam już z profesjonalnym sprzętem i na większa skalę. Nie ma nic piękniejszego w życiu niż kochać to co się robi i wciąż się w tym doskonalić. 


Z tej okazji przygotowałam podsumowanie w formie czteroletniej aktualizacji.
Zobaczcie ile się zmieniło  :) Marzec 2013


Marzec 2014


Marzec 2015


Marzec 2016


Marzec 2017Dziś pozbyłam się 'smutnego ogona' :)

4 lata temu moim celem były zdrowe włosy do talii. Przez te wszystkie lata przetestowałam na sobie mase produktów,  uczyłam się działania substancji chemicznych na włosy i ich reakcji na nie. Długość została osiągnięta już dawno. Pamiętajcie jednak, że włosy trzeba traktować jak dzieci. Dosłownie i w przenośni. Bywają kapryśne, mają swoje humorki i tak naprawdę praca nad nimi jest nieustanna. Nie ma dni wolnych, nie ma urlopu, nie ma też złotego środka. Za to trzeba ogromu cierpliwości, systematyczności, wytrwałosci, wiedzy i  praktyki. To, że osiągnęłam swój cel, nie znaczy, że on będzie się utrzymywał cały czas. 

To ciągła praca, troska i miłość na całe życie.


Dziękuję Wam za te piękne 4 lata.
I życzę Nam razem jeszcze więcej <3 

Justyna

12 komentarzy:

 1. Włoski masz po prostu PRZECUDNE. Tylko patrzeć i podziwiać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne masz włosy :)
  Mój blog dziś świętuje 2 urodziny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że z nami jesteś i oby jak najdłużej! ;)

   Usuń
 3. Padłam! I zbieram szczenę z podłogi! Efekty jakie osiągnęłaś w ciągu tych 4 lat są zniewalające! Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem z siebie dumna! :D Miło, że inni tez to widzą, dziękuję :*

   Usuń
 4. łał! jestem naprawdę pod wrażeniem:D piękne włosy i do tego Kręcone *.* Cudeńko. także chciałabym mieć włosy do talii, a jeżeli ich kondycja nie będzie w opłakanym stanie to może nawet dłuższe :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super efekt uzyskałaś. Warto poświęcić trochę więcej czasu na pielęgnację włosów dla takich efektów :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...