wtorek, 10 listopada 2015

Konkurs 'Coś na włos' !

Nasze grono  z miesiąca na miesiąc wciąż się powiększa a moje serce  wraz z nim. Z tej okazji wraz z firmą Bosco Design, jako sponsorem, organizujemy konkurs pt. 'Coś na włos'. Co najważniejsze, w konkursie może wciąć udział niemalże KAŻDY. Nie ma podziału na płeć (tak, tak, Drodzy Panowie, Wy również jesteście częścią tej społeczności), wiek, kolor włosów, upodobania.  Ograniczenia dotyczą jedynie miejsca zamieszkania, ze względu na  wysyłkę. No i oczywiście posiadania facebook'a lub instagram'a. Wszystkie informacje są zawarte w regulaminie poniżej.


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Nie ma nic prostszego. Wystarczy dodać zdjęcie na facebook'a lub na instagram, które przedstawia produkt lub sposób dbania o włosy i
ohasztagować je jednocześnie #cosnawlos #konkurs #beautyineverymoment ( to ważne, pod każdym zdjęciem musi się znaleźć właśnie te trzy hasztagi). Warunkami do spełnienia jest również polubienia fanpage Beautyineverymoment
oraz sponsora BoscoDesign.

To wszystko! :) 

Do wygrania atrakcyjne nagrody sponsorowane przez Bosco Design:

Będzie mi bardzo miło jeśli również udostępnicie post na facebooku.
Głównym założeniem  konkursu jest szerzenie wiedzy na temat produktów do włosów. I co ważne, konkurs dotyczy dbania o włosy zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz! Obowiązuje więc pełna dowolność, można szperać w łazience, kuchni i wszędzie gdzie tylko się da. W konkursie będę oceniać zaangażowanie uczestników, częstość dodawania postów i kreatywność, której na pewno Wam nie brakuje. Na fanpage'u będa pojawiać się również posty produktów proponowanych przeze mnie. 
Niech się dzieje! :)
Regulamin:
1. Konkurs trwa do końca roku. (31.12.15r, godz. 23:59)
2. Organizatorem jestem ja, sponsorem jest firma Bosco Design (dystrybutor CHI i Biosilk)
3. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się do tygodnia po jego zakończeniu.
4. Zastrzegam sobie prawo do użycia niektórych zdjęć uczestników z podaniem ich autorstwa.
5. Produkty do wygrania są nowe.
6. Wyniki konkursu pojawią się na fanpage'u Beautyineverymoment i to będzie również sposób poinformowania zwycięzcy.  (zachęcam do zaznaczenia 'dodaj do obserwowanych', żeby nie przegapić wyników).
7. Jeśli w ciągu tygodnia nie zgłosi się do mnie zwycięzca, wybieram następną osobę.
8. Paczka realizowana jest jedynie na terenie Polski.
9. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na warunki wymienione w regulaminie.
10. Konkurs nie podlega przepisom  Ustawy 29 lipca z 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych ( Dz. U. z 2004 roku Nr 4 Poz. 27 z późniejszymi zmianami)Zachęcam gorąco :)

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...