środa, 29 grudnia 2021

Prezenty na różne okazje

 Wielkimi krokami zbliża się nowy rok a wraz z nim, jak co roku, przybywa okazji do świętowania. Imieniny, urodziny, dzień kobiet, dzień babci, dzień dziecka, rocznice ... wszystko po to, by celebrować ważne wydarzenia. O Murrano wspominałam Wam  już nie raz. To strona, z której korzystam, gdy brak mi pomysłów na prezenty dla najbliższych i zawsze znajduję tam coś oryginalnego, ciekawego i świetnej jakości! Dziś pokażę Wam kilka propozycji i na jakie okazje warto je wykorzystać.

Zapraszam na wpis.
Prezent na urodziny


Dla każdego prezent na urodziny znaczy coś innego. Najważniejsze, by osoba obdarowana poczuła się w tym dniu ukochana ! Ważne jest, by pokazać, że pamiętamy, ale też, że znamy zainteresowania, potrzeby i po prostu jesteśmy blisko. W tej kategorii świetnie sprawdzą się pomysły, w których możemy wrócić do wspomnień lub wspólnie się pośmiać.


personalizowana waga- tego jeszcze nie było! Twoja przyjaciółka ma problem ze zrzuceniem wagi? Pokaż jej, że dla ciebie nie ma to znaczenia jak wygląda i wywołaj uśmiech na jej twarzy.

album na zdjęcia- nie ma lepszego czasu podsumowań dotychczasowych lat życia jak właśnie album z najlepszymi wspomnieniami. Dobrze jest czasem wrócić do tego co było i z ciekawością porozmyślać co jeszcze przed nami

biżuteria-znajdziecie zarówno złoto jaki srebro. Piękne, eleganckie, ponadczasowe naszyjniki, kolczyki, bransoletki, które będą służyć na lata i przypominać o bliskiej relacji. No i grawery na pudełkach, które zawsze bardzo mnie wzruszają!


Prezent na imieniny


Jeśli prezent na imieniny to warto, by był powiązany ... no jakże! Z imieniem. Na stronie znajdziecie mnóstwo prezentów z możliwością personalizacji. A oto kilka pomysłów:

celebrytka z pierwszą literą imienia- to gustowny i dyskretny element,  który nie zdradza wszystkiego a jednak wzbudza ciekawość. 

kieliszek szklany do wina z imieniem- i już nigdy nikt nie podbierze czyjegoś kieliszka

personalizowana koszulka- jeśli lubisz swoje imię i mocno się z nim utożsamiasz dlaczego by nie ogłosić tego światu oryginalną koszulką z własnym imieniem i zabawnym napisem?


Prezent na rocznicę

Prezenty rocznicowe dotyczą najczęściej jakiegoś wydarzenia, pierwszej randki, zaręczyn, ślubu. W takim przypadku warto się skupić na tym, by prezent pozwolił powrócić do tej chwili i miło ją powspominać.

skrzynka na korki od wina- długie rozmowy, wspólnie wypite herbaty,  kawy a może wina. Niech ten oryginalny element wystroju pozwoli westchnąć do tych chwil.

ramka na zdjęcia- chwile uchwycone na fotografii nigdy nie wychodzą z mody. Może macie swoje ulubione zdjęcie, które zawsze wywołuje uśmiech na waszej twarzy? Niech umila każdy dzień.

poduszka z nadrukiem- a może warto wprowadzić element wspólnej drogi w postaci wyjątkowej poduszki w sypialni? To świetny rocznicowy pomysł dla pary.


Wszystkie oryginalne pomysły znajdziecie na stronie Murrano.


Post powstał w ramach współpracy z AFTERWEB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...